Шановні клієнти!!!

Ми працюємо в звичайному режимі. Наша компанія використовує альтернативні джерела енергіі та зв'язку. Всі замовлення будуть відвантажені. Через відключення електроенергії можливі затримки в обробці замовлень, але наша команда робить все можливе, щоб ви цього не помітили і в отримали своє замовлення в мінімальні терміни.

Програма "єПідтримка" 1000 грн можна витратити на допомогу українській армії

  • Програма "єПідтримка" 1000 грн можна витратити на допомогу українській армії

Шановні друзі!

Наш інтернет-магазин SPORTMARKET.UA звертається до Вас з закликом. Якщо ви ще не витратили свою «ковідну» тисячу, то є дуже хороша можливість допомогти армії, яка наразі захищає нас від російських окупантів. Кошти можна переказати через Portmone — всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який у вас є на банківській картці «єПідтримки».

Зробити це можна в кілька кліків.

  • Перейдіть у Portmone за посиланням.
  • Введіть суму, яку хочете внести на підтримку військових.
  • Сплатіть карткою єПідтримка. Переказ без комісії.

Внески українців на потреби армії б’ють рекорди — ще 23 лютого зібрали 20,5 млн грн на допомогу українській армії через фонд «Повернись живим». За одну добу зібрали більше коштів, ніж за весь рік!

Також переказати кошти можна через «єПідтримку», якщо у вас є картка monobank, «ПриватБанку» чи Альфа-Банку. В уряді сподіваються, що решта банків теж приєднаються до ініціативи найближчим часом.

Ми протестували — все працює (але не завжди з першого разу).

Допоможемо українським військовим та захистимо країну від ворога разом!