Шановні клієнти!!!

Ми працюємо в звичайному режимі. Наша компанія використовує альтернативні джерела енергіі та зв'язку. Всі замовлення будуть відвантажені. Через відключення електроенергії можливі затримки в обробці замовлень, але наша команда робить все можливе, щоб ви цього не помітили і в отримали своє замовлення в мінімальні терміни.

Баул Pancer 110 л чорний код: 3554075-PAN

Артикул: 3554075-PAN
Термін відправки: відпарвимо сьогодні
  • 1 500 грн.
  • 1 200 грн.

Увага! Кількість акційного товара обмежена!

Задати питання по товару:
0800 75 5995
В зв'язку з введенням воєнного стану, замовлення тимчасово не приймаються.
Купити в кредит

При купівлі даного товару, оплаченого онлайн (Visa/Mastercard), частина коштів в сумі (60 грн.) буде перераховано на потреби ЗСУ
Детальніше
Задати питання по товару:
0800 75 5995
Короткі характеристики
  • Довжина: 0 мм.
  • Ширина: 0 мм.
  • Висота: 0 мм.
  • кг
Тип: тактичний, Матеріал: оксфорд, Країна торгової марки: Україна, Місцезнаходження заводу: Україна, Переважний колір: чорний, Гарантія загальна: 14 днів,

Опис

Чергова новинка, що поповнила розділ "Баули та сумки" - об'ємний баул, виконаний із матеріалу Oxford 900D, від вітчизняного бренду БАЛІСТИКА. На сьогоднішній день баули можна зустріти практично у кожній армії. Вони мають різний об'єм і конфігурацію, але всі призначені для перенесення індивідуальних речей і спорядження бійця. оскільки являли собою звичайний мішок із зав'язкою зверху. Історія появи баула пов'язана з Другою світовою війною, коли гостро постало питання про транспортування солдатом особистих речей та спорядження. Речмішки почали модифікувати, вони стали закриватися на блискавку чи замок, з'явилися плечові лямки та посилені ручки для перенесення. Матеріалом виготовлення став брезент, нейлон або щільний бавовна.

Виріб виконаний з посиленої тканини Оксфорд 600D/900D з водонепроникним просоченням. Вантажопідйомність баула становить 50 кг.

Конструкція баула передбачає його перенесення двома способами:
- на плечі
- в руці

Для цього баул обладнаний ручкою та двома лямками:<Дві нейлонові лямки, які регулюються пряжками, дають можливість носити баул на спині як рюкзак, і в руках як звичайну сумку. положенні.

Усі стропи прошиті посиленими швами високоякісною ниткою, у місцях найбільшого навантаження шви посилені рознесеною закріпкою.

Цей баул буде надзвичайно корисний для військових, рибалок, мисливців, туристів, любителів активного дозвілля. . Баул - дуже корисна річ навіть поза армією. Розрахований на інтенсивну експлуатацію і суттєвий обсяг спорядження, що переноситься, такий баул нагоді для транспортування різноманітного мисливського, спортивного або рибальського спорядження, зберігання різних речей. І прослужить дуже довго.

Характеристики

Основні характеристики
Тип тактичний
Матеріал оксфорд
Загальні дані
Країна торгової марки Україна
Місцезнаходження заводу Україна
Переважний колір чорний
Інформація про гарантії
Гарантія загальна 14 днів

Товари які можуть Вас зацікавити