Шановні клієнти!!!

Ми працюємо в звичайному режимі. Наша компанія використовує альтернативні джерела енергіі та зв'язку. Всі замовлення будуть відвантажені. Через відключення електроенергії можливі затримки в обробці замовлень, але наша команда робить все можливе, щоб ви цього не помітили і в отримали своє замовлення в мінімальні терміни.

Колесо для преса Harbinger Ab Carver Pro, код: Ab Carver Pro-FS

Артикул: Ab Carver Pro-FS
Термін відправки: 1-2 дні
  • Колесо для преса Harbinger Ab Carver Pro, код: Ab Carver Pro-FS
  • 2 580 грн.

Задати питання по товару:
0800 75 5995
В зв'язку з введенням воєнного стану, замовлення тимчасово не приймаються.
Купити в кредит

При купівлі даного товару, оплаченого онлайн (Visa/Mastercard), частина коштів в сумі (129 грн.) буде перераховано на потреби ЗСУ
Детальніше
Задати питання по товару:
0800 75 5995
Короткі характеристики
  • Довжина: 0 мм.
  • Ширина: 0 мм.
  • Висота: 0 мм.
  • кг
Країна торгової марки: уточнюється, Місцезнаходження заводу: уточнюється, Гарантія загальна: 12 місяців,

Опис

Harbinger® Ab Carver® Pro - це колесо для преса із запатентованою конструкцією, яка підвищує ефективність вправ і допомагає задіяти і зміцнити м'язи спини, грудей, рук. На відміну від традиційних коліс ab, в Ab Carver Pro використовується унікальний пружинний механізм з вуглецевої сталі, який забезпечує опір при викочуванні і допомагає при відкат, більш ретельно задіюючи м'язи. У той час як більшість аброліков оснащені плоскими колесами, які дозволяють викочуватися тільки прямо і назад, Ab Carver Pro має широке сферичне колесо, яке допомагає користувачам задіяти всі м'язи аброліков, включаючи косі, повертаючись вправо і вліво. Це допомагає зміцнити глибокі м'язи, які стабілізують таз і хребет. Ab Carver Pro також оснащений ергономічними ергономічними рукоятками з м'якою оббивкою, які забезпечують максимальне залучення м'язів рук, залишаючись при цьому комфортними і стабільними. Ab Carver Pro включає в себе підставки під колінні чашечки.

Характеристики

Загальні дані
Країна торгової марки уточнюється
Місцезнаходження заводу уточнюється
Інформація про гарантії
Гарантія загальна 12 місяців

Товари які можуть Вас зацікавити

Теги: для, пресу, harbinger, ab, carver, pro-fs, 1710, грн.