Шановні клієнти!!!

Ми працюємо в звичайному режимі. Наша компанія використовує альтернативні джерела енергіі та зв'язку. Всі замовлення будуть відвантажені. Через відключення електроенергії можливі затримки в обробці замовлень, але наша команда робить все можливе, щоб ви цього не помітили і в отримали своє замовлення в мінімальні терміни.

Орбітрек Adidas X-21FD Cross Trainer, код: AVUS-10511-IA

Артикул: AVUS-10511-IA
Термін відправки: 1-3 дні
  • 65 780 грн.

Задати питання по товару:
0800 75 5995
В зв'язку з введенням воєнного стану, замовлення тимчасово не приймаються.
Купити в кредит

При купівлі даного товару, оплаченого онлайн (Visa/Mastercard), частина коштів в сумі (3289 грн.) буде перераховано на потреби ЗСУ
Детальніше
Задати питання по товару:
0800 75 5995
Короткі характеристики
  • Довжина: 1800 мм.
  • Ширина: 650 мм.
  • Висота: 1850 мм.
  • Вага:95 кг
Тип: передній маховик, Стандарт: без сидіння, Максимальна вага використання: 150 кг, Система навантаження: магнітна, Живлення: вбудований генератор, Вага маховика: 12 кг, Довжина кроку: 460 мм, Країна торгової марки: Німеччина, Місцезнаходження заводу: Китай, Гарантія загальна: 12 місяців,

Опис

Орбітрек Adidas X-21FD Cross Trainer AVUS-10511 з переднім приводом забезпечує виключно плавний та стабільний рух завдяки великому маховику масою 12 кг та задньому роликовому механізму. Ви можете налаштувати інтенсивність тренування, вибравши один з 24 рівнів магнітного опору, а також відрегулювавши 5 рівнів лінійного опору роликів, щоб задіяти додаткові області м'язів. Завдяки двигуну-генератору ви створюєте енергію і живите вражаючі характеристики X-21FD . Немає потреби в адаптері живлення, заплутаних проводах або обмежувальних розетках, у вас є сила та свобода тренуватися у будь-якому місці вашого будинку. Завдяки вбудованим транспортним колесам і рукоятці крос-тренажер стало ще простіше переміщати по дому. підтримувати необхідний рівень та мотивацію. РК-екран дозволяє вам постійно отримувати інформацію про ваші успіхи з такими показниками, як швидкість, час, відстань, калорії, пульс, вати, кількість обертів за хвилину та опір. Точні дані про частоту пульсу також доступні через доданий бездротовий нагрудний ремінь, а пульс можна швидко виміряти за допомогою вбудованих ручних датчиків пульсу. , дозволяючи посилити ваші тренування за допомогою мотиваційних музичних треків або скоротити час, переглядаючи улюблені фільми та серіали під час тренування.

Завдяки довжині кроку 46 см та повністю регульованим підніжкам X-21FD підходить для користувачів будь-якого зростання. Оснащений м'якими підніжками NRG Tech, а також подвійними та фіксованими рукоятками, X-21FD дозволяє вільно керувати своїм становищем на тренуванні, сприяючи правильному руху, зменшенню напруги та максимальному комфорту – все це для максимальної віддачі від домашніх кардіотренувань.

Вид застосування: домашній;

Система навантаження: генераторна;

Махове колесо, кг: 12;

Рівні навантаження, шт: 24;

Довжина кроку, см: 46;

Вигляд опору: магнітне

Характеристики

Основні характеристики
Тип передній маховик
Стандарт без сидіння
Максимальна вага використання 150 кг
Система навантаження магнітна
Живлення вбудований генератор
Вага маховика 12 кг
Довжина кроку 460 мм
Загальні дані
Країна торгової марки Німеччина
Місцезнаходження заводу Китай
Інформація про гарантії
Гарантія загальна 12 місяців

Товари які можуть Вас зацікавити

Теги: орбітреки, adidas, avus-10511-ia, 65780, грн.